fbpx

Wierszowanki o biznesie do kolorowania

with Brak komentarzy

Jak to zwykle bywa, świetny pomysł przyszedł w nieoczekiwanym momencie. Okazuje się, że przypadek Archimedesa z przypływem geniuszu podczas kąpieli jest powtarzalny! Widocznie woda faktycznie ma zbawienny wpływ na umysł ludzki. Co prawda, nie odkryłam prawa wyporności cieczy, ale mój pomysł również może mieć praktyczne zastosowanie.

Otóż, okazuje się, że budowanie zwierząt z piany podczas kąpieli dziecka ma kilka zalet: zajmuje dziecko na tyle, że przestaje bardzo chlapać na podłogę (a chlapie tylko trochę) oraz pozwala myślom błądzić w zadziwiających kierunkach.

W ten sposób wpadłam na pomysł wspaniały w swojej prostocie.

Jestem trenerem.

Jestem matką.

Chcę być trenerem skoncentrowanym na matkach!

Od razu jednak pojawiło się pytanie: JAK? Skoro ja miesięczny kurs przerabiam już pół roku i znam sporo matek, które nie mają czasu zrobić kursu z organizacji czasu dla matek.

Dlatego pojawił się projekt Wierszowanek o biznesie do kolorowania. Planuję zawierać w nich podstawowe zasady z zakresu wiedzy o biznesie, marketingu, sprzedaży i podobnych. A to wszystko w formie gotowej do wydruku. Pozostaje tylko wziąć kredki, mazaki i voila! Jak malowane 🙂

Czy widać, że cieszę się z tego projektu jak dziecko?

Więc mam dla Ciebie dobrą wiadomość – Ty też możesz cieszyć się ze mną i wypróbować gotowy fragment Wierszowanek. Wystarczy, że zapiszesz się na newsletter. Wiadomość z odnośnikiem do pliku znajdziesz w potwierdzeniu zapisu 🙂 Dzięki temu nie ominą Cię również kolejne odsłony.

Nasz próbny wydruk został już odpowiednio zagospodarowany 🙂


Treści dostępne na blogu i w podcaście są prezentacją opinii, poglądów, wiedzy oraz doświadczenia autorki, ale nie stanowią formy indywidualnego poradnictwa. Przed podjęciem decyzji w istotnej dla siebie sprawie, zawsze zasięgaj indywidualnej porady specjalisty.

Jeśli spodobała Ci się treść, podaj dalej:

Zostaw Komentarz