fbpx

Sekrety, nie tak do końca tajemne

with Brak komentarzy

Święta, święta i po świętach, jak to głosi znane wszystkim powiedzenie.

Wiosna jest symbolem zmian, nowych początków i sprzątania po zimie, więc nie będę gorsza i zaplanuję wszystkiego po trochu 

To taki trochę rachunek sumienia i forma złożonej obietnicy (czytaj: bata na plecy i poniżej).
W końcu, jeśli coś się deklaruje, to wypada się wywiązać, prawda?

To jedziemy:

 

? Nowe początki

  • Jestem na etapie tworzenia strony internetowej, która będzie główną platformą publikacji. Facebook jak najbardziej pozostanie – w końcu tutaj najwygodniej się komunikować.
  • Po stronie startuję z newsletterem. Mam też w planach kilka ciekawych materiałów na temat nauki osób dorosłych, które w tym newsletterze będą dostępne i mogą Wam się przydać.

O uruchomieniu strony i newslettera dowiecie się jeszcze przed faktem – na podstawie wydarzenia. Już nie mogę się doczekać! 

 

Zmiany

  • Wygrzebałam kilka starych zdjęć z moich trenerskich początków. Straszą jakością, ale będą miłym urozmaiceniem dla mojej radosnej grafomanii.
  • Chciałabym też przysiąść bardziej nad projektem graficznym. Ale to w dalszej perspektywie. Najpierw ma być mądrze, a dopiero później pięknie 😉

 

Sprzątanie

Na razie nie ma co sprzątać. Odkurzyłam koty za kanapą i tyle musi wystarczyć! 

A jak tam Wasze kociska? A może też planujecie jakiś początek lub zmiany? Dajcie mi znać w komentarzu lub wyślijcie maila. Dla wygody możecie skorzystać z formularza kontaktu.


Treści dostępne na blogu i w podcaście są prezentacją opinii, poglądów, wiedzy oraz doświadczenia autorki, ale nie stanowią formy indywidualnego poradnictwa. Przed podjęciem decyzji w istotnej dla siebie sprawie, zawsze zasięgaj indywidualnej porady specjalisty.

Jeśli spodobała Ci się treść, podaj dalej:

Zostaw Komentarz